The Witches of Eastwick is een musical over drie goede heksen in het kleine plaatsje Eastwick. Alexandra is kunstenaar en heeft een zoon Michael. Jane is een muzieklerares en Sukie werkt bij de krant. Eastwick is een dorp, waarin iedereen de hele dag niets anders doet dan roddelen. De ergste roddeltante is Felicia, wiens man een ‘geheime’ relatie heeft met Sukie en wiens dochter Jennifer een relatie heeft met Michael. Felicia vindt dat de drie heksen een smet zijn voor haar mooie dorpje.
Op en avond wensen de drie heksen een mooie man, hun droomman. Vervolgens komt Darryl Van Horne in Eastwick wonen; hij is eigenlijk niemand minder dan de duivel. De drie heksen worden verliefd op hem en beginnen alledrie een relatie met hem. Darryl stookt ze op om wraak te nemen op Felicia. Samen vervloeken ze haar, zodat ze voortaan allerlei dingen uitspuugt, zoals ballen, kaarsen en munten. Darryl wil Eastwick vernietigen en daarvoor moet hij Felicia vernietigen. Eerst zorgt hij ervoor dat Michael vreemd gaat en Jennifer bedriegt. En op een avond als Felicia ruzie heeft met Clyde, haar man, sterven beide door ongelukkig toeval.
Jennifer komt terug van de universiteit om haar ouders te begraven en wordt betoverd door Darryl en ze willen gaan trouwen. De drie heksen zijn zo beledigd en geschrokken van de dood van Felicia en Clyde, dat ze besluiten Darryl te vernietigen. Ze hebben hem tenslotte zelf tot leven gewekt. Dit lukt en tot slot komen Michael en Jennifer weer bij elkaar en ze leven nog lang en gelukkig.
Ik vond deze musical echt heel leuk, het is de start geweest van mijn musicalverslaving. De muziek is echt heel aanstekelijk. Ian McShane was echt geweldig als duivel, zijn stem was gewoon perfect. The Witches of Eastwick is gewoon een heel leuke komedie.